ממליצים

גבי רון, מנהל BI, עמיתים, קרנות פנסיה

דוא הדפסה PDF
לאחר שמערכת הBO הוטמעה בארגון , החלטנו להרחיב את היריעה ולהכניס עוד משתמשים למעגל כותבי הדוחות. לצורך זה הזמנו קורסי Business Objects מאתר dwh.co.il. הקורסים של האתר היו מותאמים בדיוק למה שהיינו צריכים, המדריך הסביר בסבלנות את החומר וגם כך עזר לתלמידים בזמן התרגול. אחת מהסיבות המרכזיות שבחרנו בקורסים של אתר dwh.co.il היא שהובטח לנו כי חלק מרכזי מהקורסים הוא התרגול וההתנסות ובאמת כך היה.

 

כל הכבוד!

רינת קנימח, מפתחת BI בכירה, חברת רנדום לוג'יק

דוא הדפסה PDF
למדתי מספר קורסים של אתר dwh.co.il בנושאי Business Objects. למרות שאני מנוסה מאד בתחום הBI למדתי דברים רבים ומעניינים שפתחו לי אפשרות לבצע דברים חדשים בעבודה היומיומית. אחד מהדברים הבולטים שחזרו בקורסים הוא התרגול שלרוב מבוסס על מודלים מהעולם האמיתי שהכינו אותי לעבודה אח"כ. המדריך התעקש שנבצע את התרגילים, קלים כקשים ורק לאחר מכן כשהתחלתי לעסוק בזה, הבנתי גם מדוע.

דודו בצ’ינסקי, מנהל תחום BI, ביטוח ישיר

דוא הדפסה PDF
DWH.CO.IL העבירו קורס Business Objects לקבוצת מנהלים ואנליסטים בביטוח ישיר ,
הקורס הועבר בצורה מקצועית ויעילה ונגע בנקודות החשובות בעבודה היומיות.
הקורס הכיל רובד נרחב של תרגולים מעשיים שתרמו הן לביטחונם של המשתמשים בכלי ה- BO
והן לשימוש מסיבי במערכת על ידי משתמשים אלו.
ולכן רצינו להגיד תודה

אבי בן חמו, מנהל תשתיות בנק הדואר

דוא הדפסה PDF
במסגרת הטמעת מערכת הBusiness Objects בארגון , הזמנו קורס infoview באתר dwh.co.il. המטרה של הקורס הייתה לתת את הדחיפה הראשונית למשתמשים כדי לגרות אותם לעבודה בכלי. הקורס היה מעבר לציפיות ומיד לאחר מכן, המשתמשים התחילו לנצל את היכולות של הכלי למטרתם. לדעתי היתרון הגדול בקורסים של dwh.co.il הוא התרגול וההתנסות, כך שבמסגרת הקורס התלמיד עובד בצורה דומה לעבודה השוטפת שלו לאחר הקורס. קורס ממוקד, בדיוק כמו שהיינו צריכים.

גיל דותן,מנהל מדור ניתוח עסקי,ישראכרט

דוא הדפסה PDF
dwh,אני חייב לכם תודה על הקורס שהעברתם לנו כאן בישראכרט - קורס מצויין ברמה גבוה, עם המון תכלס דרך תרגולים בה גם אנשי ה-BI המנוסים ביותר שלנו הצליחו ללמוד ולחדש. מעט האנשים בשוק שמבינים Business Objects ברמה כזו כפי שאתם מכירים וגם משתדלים מאוד לעזור עם פתרונות מחוץ לקופסא.
אם אתם מתכננים לבנות עוד קורסים ברמה גבוהה אנא ידעו אותי כדי שאוכל שוב לשלוח אנשים.

אורי פורנברג, מנהל מחלקת ארכיטקטורה ויישומי BI, בזק

דוא הדפסה PDF

הזמנו לבזק את אחת מהסדנאות BO Design למתקדמים. בהתחלה לא ידענו אם זה באמת מה שאנחנו צריכים, מאחר ויש לנו ניסיון רב בDesign בארגון. רק לאחר הסדנה הבנו מדוע היא פופולארית כל כך: נכנסו למספר תחומים שלא ידענו שבכלל אפשריים בDesigner של הביזנס אובג'קטס. חלק מהנושאים שכללו שיטות עבודה קיימות וחלק פתחו בפנינו הזדמנויות חדשות.

אין ספק שהושקעה עבודה רבה בפיתוח הסדנא ותודה רבה למדריך על הסבלנות ותשומת הלב.

You are here: ממליצים

BO Webintelligence

בקורס זה אנו נלמד כיצד לפתח דוחות באמצעות הWebintelligence. הקורס שם דגש על מספר נושאים, כגון הבאת נתונים מהDB באמצעות יצירת שאילתא, יצירה ועיצוב אובייקטים גרפים דוגמת, טבלה וגרף, ושימושיות למשל כדי לתזמן דוח. כמו כן, הקורס מלווה בתרגול רב, חלק מהתרגול הוא  נקודתי וחלק מתבצע על ידי תרגילים מסכמים. המשך...

BO Workshop 1

בסדנא זאת, אנו נלמד על כלים מיוחדים עבור הDesigner. כלים אלו ישכללו את יכולת הDesign שלו ויאפשרו לו לבצע משימות שונות בדרך טובה יותר ואף יאפשרו לו לבצע משימות שלא ניתן לבצע בדרך אחרת. לדוגמא, כיצד ניתן לבצע מערכת הרשאות אחת אוטומטית עבור המשתמשים. הקורס מלווה בתרגול רב . המשך...

BO Deski\Client

בקורס זה אנו נלמד כיצד לפתח דוחות באמצעות הקליינט של תוכנת Business Objects. הקורס שם דגש על מספר נושאים, כגון הבאת נתונים מהDB באמצעות יצירת שאילתא, יצירה ועיצוב טבלאות וגראפים, ושימושיות למשל כדי לתזמן דוח. הקורס מלווה בתרגול רב, חלק נקודתי וחלק על ידי תרגילים מסכמים.המשך...

BO Designer Master

קורס ה Bo Designer Master הוא קורס ייחודי שפותח בארץ המקנה למשתמש מיומנויות מקצועיות בפיתוח עולמות תוכן באמצעות כלי הDesigner של Business Objects. .הקורס מועבר באמצעות סביבות של בסיסי נתונים "חיים" .התלמיד בוחר את בסיס הנתונים שעליו רוצה לפתח את עולמות התוכן. (ישנן שתי אפשרויות: Sql Server או Oracle.) המשך...

אודות

כל הכתוב באתר זה מוגן בזכויות יוצרים והוא רכושו של תמיר בר-נצר.אין להעתיק, ולשכפל חומר הנמצא באתר זה למעט דברים הנדרשים לצורך הרשמה או בירור קורסים וזאת במסגרת שימוש הוגן.
אתר זה משתנה כאשר מתווספים קורסים חדשים למאגר הקורסים של DWH או כאשר קורסים קיימים משתנים. מומלץ לבקר בתדירות קבועה.

יצירת קשר

במידה ותרצו להזמין קורסים או לשאול שאלות לגבי הקורסים, אנו מאפשרים ליצור איתנו קשר בדרכים רבות ומגוונות: